Žádné události

Jsme na Facebooku

Kurzy angličtiny

Volnočasový klub KOTVA nabízí ve spolupráci s hlavními partnery levné a kvalitní kurzy angličtiny s rodilými mluvčími. Díky tomu, že tito rodilí mluvčí přijíždějí jako dobrovolníci s podporou své domácí církve, můžeme kurzy nabízet za velmi nízké ceny. Abychom vám poskytli co nejkvalitnější výuku, tito dobrovolníci absolvují zpravidla několikaměsíční poctivou přípravu. Výuka je zaměřena převážně na potřeby běžné konverzace v angličtině a probíhá iinteraktivním a poutavým způsobem s využítím různých her a aktivit, které podporují diskuzi.

Kurzy angličtiny nabízíme ve dvou formách:

• Pravidelné kurzy probíhají průběžně zpravidla jednou týdně. Výuka probíhá v několika úrovních dle znalostí angličtiny. Poměr studentů na učitele není vyšší než 10 ku 1. Tyto kurzy nabízíme dle situace v dlouhodobé i krátkodobé formě. Krátkodobou formu kurzů nabízíme pod označením konverzační hodiny.
  • Tábory s výukou angličtiny jsou jednorázové týdenní intenzivní kurzy angličtiny, které nabízíme zpravidla několikrát ročně. Tyto tábory organizujeme o prázdniny v celodenní formě a ve školním roce v odpolední formě. V obou variantách je při výuce poměr studentů na učitele nejvýše 6 ku 1. V rámci odpolední varianty nabízíme školám na Litoměřicku multikulturní přednášky s rodilým mluvčími. Celodenní varianta táboru zahrnuje také společné volnočasové aktivity, které doplňují klasickou výuku. Zvláštní formou celodenního tábora je sportovní tábor, při kterém neprobíhá klasická výuka, ale pouze konverzace doplněná sportovními aktivitami.

Pro více informací klikněte na zvýrazněnou část řádku.